Ресторан-музей поліської кухні «Поліщук» запрошує
20 січня 2021

 

Часто доводилося чути, що в Луцьку бракує закладу із локальною кухнею, в якому можна і ситно поїсти, і доторкнутися до традицій, і туристів здивувати. Проте, ми пропонуємо вашій увазі унікальний ресторан-музей поліської кухні «Поліщук».

Інтер’єр ресторану нагадує автентичну поліську хату, по залу розставлені знаряддя побуту з Полісся, старовинні речі, вишиванки у яскравих барвах. Тут можна побачити і діжку, в якій місили тісто, і стару швейну машинку, і навіть спеціальну скриню, в яку дружини ховали алкоголь від чоловіків.
 
Стіни прикрашають пейзажі місцевих художників та вишиті картини, здавалося б, із нашого дитинства. Над барною стінкою – ретросвітлини типових поліщуків минулих століть, де можна роздивитися і настрій, і манеру одягатися, і побутові сценки.

Усе в інтер’єрі «Поліщука» так і говорить: сповільнися, відпочинь, роздивися навколо, видихни і смачно поїж.

З останнім тут точно не виникне проблем, адже у меню такий перелік страв, що ніхто не вийде звідси голодним. До того ж, лише тут можна скуштувати смаколики з печі, які готували споконвіку наші предки.

Тертюхи, пизи, товкмачі, паничі, линюхи, кльоцки – усе це традиційні страви з картоплі, які пахнуть так, що забуваєш про все на світі. Крім цього, радять спробувати ковбасну дошку, на якій представлена кров’янка, картоплянка, печена ковбаса, зі шкварками та гірчицею. Любителів випічки потішить хліб та пироги прямісінько з печі, а поціновувачі міцних напоїв оцінять сет із натуральних медових наливок.