2-місний TV + с/в, Приватний

У номері два комфортні односпальні ліжка, дві тумбочки, додаткове освітлення над кожним ліжком, телевізор зі смарт ТV, безкоштовний Wi-Fi, тепла підлога, в коридорі вішак для верхнього одягу та укомплектований санвузол. Площа номеру 15 м².

  • Ціна: 560 грн. л\м 280грн.без підселення:380грн.
  • *За місце за добу

В усіх номерах є:
Заїзд в 14.00
Виїзд в 12.00
Гаряча вода 24\7
Безкоштовний Wі-Fi
Індивідуальні лампи
Постільна білизна і рушники
Відгуки
  • Олександр

    Чудовий хостел для мене. Не в центрі. Тихо та спокійно. Дуже крутий сучасний дизай, ідеальна чистота, привітний персонал, який готовий допомогти в любий час. Номери не зношені. Є парковка, що охороняється, також поряд заправка для електромобілів і це суттєвий плюс. Класні сніданки, комфортна температура в номері, а ще дуже зручне ліжко. На жаль, був там тільки 1 добу, але на майбутнє відмітив . Все на найвищому рівні! Повернемось ще!

  • Наталя

    Даний хостел якраз для вас, якщо вам просто потрібно десь заночувати. В хостелі мені пішли на зустріч і якомога скоріше організували раннє поселення, що приємно . В номері на двох-трьох є душ, фен, навіть телевізор безкоштовний WI FI. Ліжка зручні, тепло й комфортно. Постільна білизна й рушники видаються. Можна залишити речі на довше якщо потрібно. Персонал ввічливий та люб’язний. Гарно організоване харчування та послуга прання, інші послуги.