Розваги та активний відпочинок

Кінокомплекс «Адреналін» - три зали: Червона, Синя та Сіра, де можна переглянути прем’єри та  фільми найрізноманітніших жанрів: жахи, комедії, фантастика, психологічні трилери та драми. Переглянути кіно-розклад сеансів можна на ТУТ.

Боулінг-клуб «Адреналін» -  центр активного дозвілля. Тут можна не лише активно відпочити, а й гарно провести час із друзями. 10 доріжок, сучасне обладнання та професійний спортивний ламінат дадуть можливість показати гарний результат гри. Також тут моожна поспівати в караоке.

Картинг-центр «Адреналін»  –  єдиний у Луцьку критий картодром із трасами для дорослих та дітей. У наявності 10 швидкісних 1-місних, 2-місний карт, 2 дитячі карти. Якщо Ви не уявляєте свого життя без швидкості, драйву та адреналіну, тоді Вам сюди!

Лазертаг – новий сучасний зі світловими й димовими спецефектами лазертаг. Тут ви можете бути зомбі, космічним піратом, воїном, отримати незабутні враженні від реалістичності обстановки, обладнання, зброї, диму, візуальних та звукових ефектів. Відчути себе справжнім геймером!

Джампінг-центр «Гравітація» - любителі активного відпочинку зможуть відчути драйв та заряд енергії на мега-батутах та повітряній ямі! Новий формат відпочинку передбачає 550 квадратних метрів батутів для дорослих та дітей.

VR- тир – інтерактивний мультимедійний тир - програмний комплекс, який дозволяє імітувати стрільбу по рухомих та нерухомих цілях (мішенях) та VR тир, де ІТ-технології та сценарії гри, створені для задоволення і розваг у безмежній нереальній реальності" 

Більярдний клуб «Адреналін» – заклад для людей, які вміють відпочивати гарно зі смаком, цінують поєднання спортивного азарту та елітного відпочинку. Вісім нових столів (7 столів для гри російського більярду, 1 для гри в «американку»), комфортні зони відпочинку, м’які затишні куточки та бар з популярними напоями. У більярдному клубі працюють досвідчені маркери.